Plastové palety 1200×800 Schoellerallibert u nás čakajú aj na Vás. Plastové palety, ktoré využijete každým dňom pri Vašej práci sú skvelou kúpou, ktorú nebudete ľutovať. Naše plastové palety sú veľmi využiteľnou voľbou pre podnikanie v poľnohospodárstve, automobilovom priemysle či v maloobchodoch. Konštrukcia paliet je vyrábaná tak, aby udržala aj ťažké náklady a aby bola pri každom náklade rovnomerne rozložená váha. Jednoduché nakladanie aj vykladanie oceníte najmä pri ťažkých nákladoch, s ktorými ste doteraz mali problémy. Ušetríte nemálo času, ktorý ste doposiaľ strácali pri nekonečných nakládkach. V čom ešte sú naše plastové palety oveľa lepšie od starej klasiky – drevených paliet?

palety

Ľahká konštrukcia a pri tom taká pevná, o tom už reč bola ale aké sú ďalšie výhody tejto ľahkej palety? Istotne aj to, že skladovanie pre Vás môže byť jednoduchou záležitosťou. Palety sú vyrábané tak, aby do seba zapadali a tak Vám ušetrili veľké množstvo miesta v skladoch. Palety sú z tohto dôvodu aj veľmi bezpečné pre krátke aj dlhé cesty. Plastové palety Vám navyše vydržia omnoho dlhšie než klasické drevené palety, na ktoré ste možno boli doteraz zvyknutí. Plast môžete navyše jednoducho čistiť a ani po nejakom čase sa Vám kvôli vode nezničí. Skladovanie tiež nemusíte riešiť, tak ako pri drevených paletách, kde sa drevo ničí rýchlejšie než plast.

plast

Zaujala Vás naša ponuka? Množstvo podnikateľov u nás kvôli spokojnosti nakupuje aj opakovane. Okrem plastových paliet ponúkame aj rôzne ďalšie výrobky, ktoré sú veľkými pomocníkmi pre rôzne typy podnikaní. Neprekonateľnú kvalitu, ktorú ponúkame len u nás si môžete prezrieť a vyskúšať na vlastnú päsť a rozhodnúť sa na základe toho čo uvidíte. Náš tím neustále pracuje na tom aby sme pre našich klientov dodávali stále len lepšie a lepšie výrobky, ktoré ocenia pri svojej práci a budú im reálne pomáhať.

About

administrator