Počuli ste už o Tantra Diamond Bratislava? Jedná sa o luxusný salón v ktorom Vám pomôžeme odbúrať stres, napätie a dodáme Vám novú energiu do života. Tantra Bratislava Vám ponúka tantrické masáže celého tela, no najmä Vašej duše. Užívajte si život plnými dúškami a využite našu ponuku. Vyberte si z množstva krásnych tantra masérok a dohodnite si návštevu v našom salóne.

masaž tela

Ponúkame Vám rôzne druhy erotických a senzuálnych masáží pri ktorých sa využíva dotyk a sexuálna energia na prebudenie energetického poľa Vášho tela. Je to energia ukrytá hlboko vo Vašom tele, vo Vašej duši. Pomocou tantra masáži túto energiu masérka prebudí a vy zažijete neopísateľne príjemné a dráždivé chvíle na ktoré tak skoro nezabudnete. Zregeneruje sa Vám telo, myseľ a duša. Tantra je vhodná pre každého, kto si chce užívať masáž tela spojenú s rozkošou a sexuálnym napätím. Pomôže Vám odbúrať nahromadený stres a napätie po náročnom pracovnom dni, alebo po náročných prežitých životných situáciách.

príjemné na dušu

Pokiaľ ste hanblivý a nesmelý, nezúfajte. Vyberte si program Classik Tantra a oddajte sa šikovnej a skúsenej masérke bez akejkoľvek námahy a ponorte sa do sveta blaženosti a príjemných chvíľ. Programom Body Tantra si užijete príjemné dotyky tantra lady pomocou techniky telo na telo. Budete príjemne prekvapený teplom jej tela, ktoré sa pomocou príjemne teplého oleja bude nahé kĺzať po Vašom tele a bude Vám odovzdávať svoju energiu na povzbudenie tej Vašej. Pokiaľ sa Vám žiada zapojiť sa a tiež niečo okrem prijímania aj odovzdávať, môžete si zvoliť program Vzájomná Body Tantra, kde sa v priebehu masáže môžete tiež zapájať, pomocou čoho tak zvýšite intenzitu svojich sexuálnych a relaxačných pocitov. Taktiež Vám ponúkame mnoho ďalších Tantra programov, z ktorých si určite vyberiete veľmi zaujímavú a príjemnú Tantra Massage. Tešíme sa na Vás.

About

administrator