Ako už z názvu vyplýva bratislava tantra je tantrický salón ktorý sa zameriava na darovanie tantrických masáží erotického typu a senzuálnych masáží bratislava Bratislavatantra. Tento tantrický salón je otvorený takmer nepretržite a rezervovať si svoju masáž môžete hocikedy. Tantrické masáže sú jedinečné spôsoby relaxačných meditačných oddychových masáží po ktorých sa bude cítiť ako znovuzrodený. Tento salón sídli na ulici ventúrska V Bratislave. Na výber máte z množstva masáží pričom pri každej je napísaná aj cena za jednotlivé možnosti trvania tejto masáže taktiež sa môžete oboznámiť z masérkami dozvedieť sa dôvody prečo navštíviť takúto masáž a taktiež pokiaľ by ste mali záujem tento tantrický salón prijíma do svojich služieb aj nové masérky.

žena

Masérky tohto salóna sú profesionálky ktoré sú špeciálne vyškolené aby dokázali ovládnuť umenie hier s energiami a aby mali vyvinutý jedinečný cit pre dotyk a pohyby. mladý kolektív krásnych masérok prijme medzi seba nové dievča. na ich webovej stránke máte na výber z množstva zaujímavých všestranne zameraných masáží z ktorých si zaručene vyberiete tú ktorá vám bude vyhovovať.

povinná sprcha

Každá z týchto masáží je výnimočná svojím spôsobom špeciálne avšak všetky tieto masáže akoby spája niekoľko bodov ktoré majú spoločné. 1 z týchto bodov je to že africký salón dbá predovšetkým na hygienu a teda pred aj po každej masáži je potrebné aby sa zákazník zúčastnil sprchy ktorá má nielen uvoľňujúce prečisťujúce relaxačné účinky ale predovšetkým z hygienických dôvodov. Spoločným bodom je začiatok masáži ktorý sa vždy začína rituálnym starú indickým pozdravom ktorý je znakom prejavenia úcty. po každej masáži máte k dispozícii voľný čas aby ste mohli predýchať ten komplex a zmes pocitov ktoré budú Vami lomcovať ešte veľmi dlho. Tak svoj priestor na oddych a zrelaxovanie a úplné vstrebanie všetkého čo sa vlastne stalo.

About

administrator